Jaunumi

LTFJA NOVĒLĒJUMS !

22.12.2020 - .......

 

Cienījamie jūrnieki!

2020. gads drīz aizies vēsturē. Katram no mums tas bijis ar saviem priekiem un bēdām, bet, atšķirībā no citiem gadiem, 2020. gads ir nesis mums visiem cilvekiem kopēju problēmu. Mūsu dzīvesveids vienā mirklī izmainījās tādā veidā, ar kādu mūsdienu cilvēce vēl nebija sastapusies.

Šīs negaidītās problēmas rezultātā, daļa mūsu jūrnieku, kas strādāja pasazieru flotē, zaudēja darbu, citiem radās problēmas ar došanos reisā, dažiem nācās pārstrādāt kontrakta laiku. Stingro ierobežojumu dēļ, kurus ieviesa liela daļa pasaules valstu, pat saņemt medicīnisko palīdzību bija grūti.

Domāju, ka šajā situācijā arodbiedrība, momentāli reaģējot uz jebkuriem jūsu lūgumiem un problēmām, bija nepieciešamos augstumos. Diemžēl, dažiem mūsu jūrniekiem šī slimība bija jāizslimo. Bija arī traģisks gadījums...

Arodbiedrībai nācās mainīt daudzus savus plānus – pārrunas ar kuģu īpašniekiem, tikšanās ar valsts institūcijām notika tiešsaistes režīmā. Tikšanās ar jūrniekiem daļēji tika ierobežotas. Tādi tradicionāli pasākumi kā Jūras svētki, Ziemassvētku eglītes bērniem mūsu/jūsu bērniem tika atceltas ievērojot ierobežojošos nosacījumus, kas saistīti ar epidemioloģīsko drošību valstī. Galvenais ir cilvēka veselība! Ķēniņa Zālamana gredzenā bija iegravēti vārdi "Viss pāries! Pāries arī šis!". Mēs atgriezīsimies pie iepriekšējās ierastās dzīves. Mēs tam ticam!

Dārgie mūsu jūrnieki, es no sirds apsveicu jūs un jūsu tuviniekus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.... Priecīgus Pareizticīgo Ziemassvētkus!

Lai 2021. gads ir laimīgs un veiksmīgs! Lai katra Jaunā gada diena ir piepildīta ar mūsu sirdssiltumu!


Ar cieņu,

Igors Pavlovs

Jaunumi

Globālā Savienība