Jaunumi

ZIEDOJUMI AUSTRĀLIJAS PLŪDOS UN JAUNZĒLANDES ZEMESTRĪCĒ CIETUŠAJIEM JŪRNIEKIEM

01.03.2011 - Latvijas Tirdzniecības flotes Jūrnieku arodbiedrība kā ITF (Starptautiskās Transporta darbinieku federācijas) biedrs, atsaucoties uz ITF aicinājumu, sniedza materiālu palīdzību Austrālijas plūdos un Jaunzēlandes zemestrīcē cietušajiem jūrniekiem un viņu ģimenēm.

Jaunzēlandes otrajā lielākajā pilsētā Kraistčērčā š.g. 22. februārī notika spēcīga zemestrīce ar stiprumu 6,3 balles pēc Rihtera skalas, kurā sagruvušas ēkas un gājuši bojā daudz iedzīvotāju. Zemestrīces epicentrs bija blakus Kraistčērčas pilsētas ostai. Ar Jaunzēlandes jūrnieku arodbiedrības (MUNZ) izveidotā ziedojumu fonda palīdzību tiks atbalstīti iedzīvotāji, jūrnieki, ostas darbinieki un viņu ģimenes.

Plūdi Austrālijā sākās 2010. gada beigās, kad vairāk nekā 20 pilsētu tika izolētas no pasaules. Plašie plūdi Austrālijā skāruši 3,1 miljonu cilvēku, kļūstot par vienu no postošākajām un dārgākajām dabas katastrofām valsts vēsturē. Tie iznīcinājuši tūkstošiem māju un uzņēmumu, pārtraukuši akmeņogļu eksportu, iznīcinājuši labības sējumus un infrastruktūru. Austrālijas Jūrnieku arodbiedrība (MUA) ir izveidojusi fondu plūdos cietušo palīdzībai un aicina ziedot gan personīgi, gan no organizāciju puses.

Jaunumi

Globālā Savienība