Jaunumi

JAUNUMS!!! PENSIJU UZKRĀJUMI

19.10.2010 - Sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības flotes jūrnieku arodbiedrību, „Jūrnieku forums” uzsāk programmu veltītu savu biedru atbalstam, kas jau šodien domā par savu nākotni un neatliekot uz pēdējo brīdi sāk veidot sev pensijas kapitālu.

„Jūrnieku forums” darbības mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt, sniegt padomus un apmācīt savus biedrus kā pareizi rīkoties ar savu naudu.

Pensiju uzkrājumi – ir viens no veidiem kā nodrošināt sev vēlamo labklājību izbeidzot darbu jūrā.

Pensijas uzkrājumi īpaši nozīmīgi jūrniekiem tāpēc, ka 95% no viņiem strādā uz kuģiem zem ērtiem karogiem un nevar paļauties uz valsts pienācīgu atbalstu.

Sadarbībā ar mūsu arodbiedrību, „Jūrnieku forums” uzsāk programmu veltītu savu biedru atbalstam, kas jau šodien domā par savu nākotni un neatliekot uz pēdējo brīdi sāk veidot sev pensijas kapitālu.

Kāda ir programmas būtība?

Katrs biedrs, kurš pieņemot pareizo lēmumu - noformēs „Jūrnieku forums” pensijas uzkrājumu noguldījumu, uzreiz saņems 50 USD, 50 EUR vai 25 LVL noguldījuma kontā. Noguldījuma minimālai iemaksai jābūt 100 USD, 100 EUR vai 50 LVL.

Kā darbojas pensijas uzkrājumu noguldījums?

Noformējot noguldījumu un veicot minimālo iemaksu, biedrs saņem iespēju neierobežoti papildināt noguldījuma kontu jebkurā laikā. Katru gadu „Jūrnieku forums” pieskaitīs uzkrātai naudai 5.5%.

Iestājoties pensijas vecumam (62 gadi) biedrs saņems visu uzkrātu naudu un varēs to izmantot pēc saviem ieskatiem.

„Jūrnieku forums” garantē noguldījuma 100%-gu drošību!

Jaunumi

Globālā Savienība