Jaunumi

AS „LATVIJAS KRĀJBANKAS” BANKROTS - LATVIJAS KUĢNIECĪBAS AKCIJAS

25.07.2012 - Sakarā ar to, ka ir uzsākta bankas Latvijas Krājbanka (LK) bankrota procedūra, tuvākajos mēnešos tā darbu ar saviem klientiem pārtrauks....

     Liels skaits jūrnieku šajā bankā glabāja tiem piederošās Latvijas Kuģniecības akcijas. Tā kā bankai vairs nav tiesības sniegt finanšu pakalpojumus, tajā skaitā uzglabāt vērtspapīrus, bankas administrators aicina tās klientus līdz š.g. 30. oktobrim vērsties bankā ar lūgumu savā īpašumā esošos vērtspapīrus pārvest uz citu banku vai ieguldījumu brokeru sabiedrību.

     Ja līdz š.g. 30. oktobrim tas netiks izdarīts, saskaņā ar Kredītiestāžu likumu, vērtspapīri tiks pārdoti atklātā izsolē un iegūtā nauda tiks nodota uzglabāšanai notāram pie kura vērtspapīru īpašnieki varēs to saņemt.

     Neskaidrību gadījumā Latvijas Krājbankas klienti var griezties pie bankas administratora pa tālruni: 67092020.

     Tāpat bankas administrators norāda, ka klientu apkalpošanas centri Valmierā, Ventspilī, Jelgavā un Liepājā būs atvērti līdz š.g. 14. septembrim, bet Daugavpilī līdz 31. oktobrim. Rīgā klientu apkalpošanas centrs pēc adreses Brīvības 38 strādās līdz 15. augustam, bet J. Daliņa ielā 15 līdz š.g. 30. decembrim.

Jaunumi

Globālā Savienība