Jaunumi

SAUDZĒJIET SEVI !

28.10.2020 - .......

 

Godātie jūrnieki

Ņemot vērā to,  ka Latvijā pēdējā laikā spēcīgi pastiprinās koronavīrusa Covid -19 izplatības vilnis, arodbiedrība iesaka mūsu jūrniekiem nopietni ievērot visus noteiktos drošības un aizsardzības pasākumus, kuri šobrīd ir ieviesti valstī.

Mēs ĪPAŠI rekomendējam tiem jūrniekiem, kuri plāno tuvāko  2 - 3 nedēļu laikā doties jūrā, pec iespējas  minimāli kontaktēties un izvairīties no publisku vietu apmeklējumiem.

Šis ieteikums no mūsu puses izskan tāpēc,  ka šobrīd strauji  palielinājies jūrnieku skaits, kuriem tiek diagnosticēta pozitīva COVID 19 analīze tieši pirms izbraukšanas no Latvijas.

Kā zināms, šī testa veikšana jūrniekiem pirms aiziešanas reisā ir Obligāta!

Aizsargājiet sevi un savus tuviniekus!

___   ___   ___   ___   ___   ___

Ja jūs esat atgriezies/iebraucis Latvijā, visu aktuālo informāciju informāciju var atrast šeit: https://www.spkc.gov.lv/lv

Vēršam uzmanību uz to, ka ne vēlāk kā 48 stundas līdz iebraukšanai Latvijā, nepieciešams mājas lapā covidpass.lv aizpildīt anketu un saņemt QR-kodu, kurš būs jāuzrāda robežsardzei.

Administratīvā atbildība, kas noteikta likumā,  par ierobežojumu pārkāpšanu fiziskām personām sastāda no 10 līdz 2000 eiro.

Kriminālā atbildība par ārkārtējās situācijas un izņēmuma stāvokļa laikā noteikto ierobežojumu un aizliegumu pārkāpšanu paredz brīvības atņemšanu līdz 3 gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodus.

Jaunumi

Глобальное общество