Jaunumi

NODOKĻI PRASA UZMANĪBU !

25.09.2013 - .....

Cienījamie arodbiedrības biedri!

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka pēdējā laikā ir palielinājies tiesas spriedumu skaits, kas vērsts pret jūrniekiem sakarā ar nenokārtotiem ienākuma nodokļu maksājumiem.

Proti, iesniedzot Valsts Ieņēmumu dienestā aizpildītu deklarāciju un samaksājot nodokli, var rasties situācija, ka VID aprēķini nesakrīt ar jūrnieka deklarācijā iesniegtajiem datiem. Tā rezultātā Valsts Ieņēmumu dienests izsūta vēstules par radušos parādu uz jūrnieka deklarēto dzīvesvietas adresi. Gadījumā, ja no jūrnieka puses uz šo vēstuli neseko reakcija, saskaņā ar likumdošanu, parāda piedziņa turpinās tiesas ceļā ar visām no tā izrietošām sekām.

Lai izvairītos no šādiem gadījumiem, iesakām Jums noslēgt līgumu ar VID par Elektroniskās deklarēšanās sistēmas (EDS) lietošanu. Elektroniskās deklarēšanas sistēma (EDS) ir drošs un ērts veids, kā ar interneta palīdzību Valsts ieņēmumu dienestā (VID) elektroniski var iesniegt nodokļu deklarācijas un no jebkuras pasaules vietas, kur ir pieejams interneta pieslēgums, savu deklarāciju pārbaudīt.

Lai kļūtu par EDS lietotāju, Jums ir jāaizpilda līgums (2 eksemplāros), kas jāiesniedz klātienē VID Nodokļu pārvaldes Nodokļu administrēšanas daļas klientu apkalpošanas centrā, uzrādot personas apliecinošo dokumentu (pasi vai identifikācijas karti). Šis pakalpojums ir bezmaksas.

Līguma paraugs atrodams ŠEIT  .

Jaunumi

Глобальное общество